search

Viskas apie fortepijoną ir ne tik

12,80 €
Su PVM

STAL037

Aušra Banaitienė

Kiekis

 

Atsiėmimas DPD paštomate Kaina 2,90€ (išskyrus A1, A2 plakatai, netelpa)

 

Užsisakius daugiau nei už 44 €, pristatysime nemokamai.

 

Prekes išsiųsime Jums apmokėjus per 2–3 darbo dienas

Žaidimas ,,Viskas apie fortepijoną ir ne tik...“ skirtas 8–15 metų vaikams, besidomintiems muzika ir jos raida. Ši puiki priemonė suteiks daug žinių apie visų instrumentų karalių fortepijoną, kurio visiems gerai pažįstama muzika nuo senų laikų skamba visose gražiausiose pasaulio salėse. Šiandien šis klavišinis instrumentas dėl universalumo prilyginamas orkestrui, nors jo pirmtakai tokių skambėjimo galimybių niekada neturėjo.

Žaidimą sudaro 48 kortelės su informatyviais klausimais, padėsiančiais išsiaiškinti fortepijono atsiradimo istorijos paslaptis ir ištyrinėti šio instrumento mechanizmo detales. Už teisingus atsakymus skiriami žetonai, o turimas jų skaičius nulems laimėtoją.

Šis žaidimas paįvairins ir pagyvins muzikos mokymosi procesą, suteiks žinių, lavins atmintį, taip pat padės geriau įsiminti pateikiamą informaciją ir ugdyti vaikų kūrybiškumą. Tai puiki galimybė bendraujant su mokytoju, draugais ar šeimos nariais pasitikrinti turimas muzikos žinias ir turiningai praleisti laiką.

Žaidimo taisyklės

Vienas žaidėjas ištraukia kortelę su klausimu ir visiems garsiai perskaito tris galimus atsakymus, nurodydamas kiekvieno varianto spalvą.
Žaidėjai mintyse pasirenka vieną atsakymą ir padeda ant stalo pasirinktą variantą atitinkančią spalvotą kortelę.
Žaidėjas, turintis kortelę su klausimu, perskaito, jo manymu, teisingą variantą. Jis gauna žetoną, jei atsako teisingai ir atsakymo spalva atitinka padėtąją ant stalo. Jei atsakymas neteisingas, žetonas neimamas ir taškas neskaičiuojamas. Tada, nuo stalo kiekvienam atsiėmus savo padėtas spalvotas korteles, kortelę su klausimu traukia kitas žaidėjas.
Žaidimas baigiamas, kai ant stalo nebelieka kortelių su klausimais. Dabar kiekvienas turi suskaičiuoti savo žetonus, gautus už teisingus atsakymus. Laimi tas, kuris už teisingus atsakymus surenka daugiausia žetonų.

Charakteristikos

Formatas:
7 x 10,5 cm (kortelės), 5 x 9 cm (kortelės) ir 5 x 5 cm (žetonai)
Kiekis:
49 vnt. + 12 vnt. + 144 vnt
Laminavimas:
iš abiejų pusių

Jums taip pat gali patikti