search

Rūšiavimo žaidimas. Vienas / viena, du / dvi I dalis.

11,05 €
Su PVM

STAL036

Lina Bartkevičienė

Kiekis

 

Atsiėmimas DPD paštomate Kaina 2,90€ (išskyrus A1, A2 plakatai, netelpa)

 

Užsisakius daugiau nei už 44 €, pristatysime nemokamai.

 

Prekes išsiųsime Jums apmokėjus per 2–3 darbo dienas

Priemonė skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikams, pradinukams, taip pat turintiesiems specialiųjų ugdymosi poreikių. Šis žaidimas padės  mokytis skirti vyriškos ir moteriškos giminės daiktavardžius, taisyklingai vartoti skaitvardžius vienas / viena ir du / dvi, susipažinti su apibendrinamosiomis sąvokomis (žaislais, drabužiais, indais ir įrankiais, daržovėmis, vaisiais ir uogomis), sudarinėti gramatiškai taisyklingus sakinius.

Rinkinį sudaro 10 plakatėlių 5 temoms ir 100 mažų kortelių.

Žaidimo variantai

1.    Vienas ar viena? Pasirenkamas norimos temos plakatėlis ir 10 atitinkamų mažų kortelių. Vaiko prašoma mer-gaitei duoti korteles su moteriškos giminės daiktavardžius įvardijančiais objektais, berniukui – su vyriškos. Prieš duodamas kortelę su tuo objektu, vaikas turi nurodyti, vienas ar viena (pvz.: vienas robotas; viena lėlė ir t. t.). Galima paskatinti kalbėti sakiniais (pvz.: „Berniukui duodu vieną puodelį“; „Mergaitei duodu vieną stiklinę“ ir pan.).

2.     Du ar dvi? Pasirenkamas norimos temos plakatėlis ir 10 atitinkamų mažų kortelių. Vaiko prašoma mergaitei duo-ti korteles su moteriškos giminės daiktavardžius įvardijančiais objektais, berniukui – su vyriškos. Prieš duodamas kortelę su tuo objektu, vaikas turi nurodyti, du ar dvi (pvz.: du robotai, dvi lėlės ir t. t.). Galima paskatinti kalbėti sakiniais (pvz.: „Berniukui duodu du robotus“; „Mergaitei duodu dvi lėles“ ir pan.).

3.    Prisimink, kiek. Pasirenkamos vienos temos mažosios kortelės. Kortelės užverčiamos ir sumaišomos. Vaiko prašoma surasti kortelių poras: pirmąją kortelę su vienu pavaizduotu objektu, antrąją – su dviem. Radęs korteles su tokiais pačiais paveikslėliais, vaikas turi jas pasiimti ir taisyklingai pasakyti, kiek kortelėse yra objektų (pvz.: vienas robotas, du robotai; viena lėlė, dvi lėlės ir t. t.).

Charakteristikos

Formatas:
A5 14,8 x 21 cm ir 5 x 5 cm (kortelės)
Kiekis:
10 vnt. + 100 vnt. (kortelės)
Laminavimas:
iš abiejų pusių