• Nauja
search

Tariu, išgirstu, suskaičiuoju.

12,60 €
Su PVM

STAL048

Eglė Buraitienė, Rasa Černiauskienė

Kiekis

 

Atsiėmimas DPD paštomate Kaina 2,90€ (išskyrus A1, A2 plakatai, netelpa)

 

Užsisakius daugiau nei už 44 €, pristatysime nemokamai.

 

Prekes išsiųsime Jums apmokėjus per 2–3 darbo dienas

Eglė Buraitienė, Rasa Černiauskienė Stalo žaidimas skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Jis puikiai paįvairins logopedo, specialiojo pedagogo,  ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo mokytojo veiklą. Ši priemonė padės mokytojams ir tėvams įtvirtinti garsų S, Š tarimą,  lavinti foneminę klausą ir fonologinį suvokimą. Žaisdami vaikai mokysis taisyklingai tarti ir išgirsti garsus S ir Š, skirstyti žodžius skiemenimis, skiemenis suskaičiuoti. Žaidimą gali žaisti 1–6 vaikai. Jį sudaro 6 didelės lentelės ir 54 mažos kortelės su paveikslėliais. Žaidimo tikslas – taisyklingai ištarti paveikslėlio pavadinimą, išgirsti garsus (S, Š arba S ir Š), suskirstyti žodį skiemenimis ir visus skiemenis suskaičiuoti.

ŽAIDIMO EIGAI
I VARIANTAS
Žaidėjai pasidalija po vieną ar kelias dideles lenteles. Mažos kortelės atverstos išdėliojamos ant stalo. Pasiūloma surūšiuoti korteles pagal garsus (S, Š arba S ir Š) žodyje ir skiemenų skaičių. Žaidėjai taria paveikslėlio pavadinimą, išgirsta garsus (S, Š arba S ir  Š),suskirsto žodį skiemenimis, skiemenis suskaičiuoja, o tada deda į atitinkamą langelį didelėje lentelėje.

II VARIANTAS
Žaidėjai pasidalija po vieną ar kelias dideles lenteles. Mažos kortelės užverstos išdėliojamos ant stalo. Pirmas žaidėjas traukia  užverstą kortelę; įvardija joje pavaizduotą daiktą; nustato, koks garsas(-ai) yra paveikslėlio pavadinime (S, Š arba S ir Š); suskirsto  žodį skiemenimis; skiemenis suskaičiuoja. Jeigu paveikslėlis žaidėjui tinka, uždengia langelį savo lentelėje, o jei ne, padovanoja draugui, kuriam šios kortelės reikia. Tada užverstą kortelę traukia kitas žaidėjas ir t. t. Žaidimą laimi visus langelius savo lentelėje(-ėse) greičiausiai uždengęs žaidėjas. Žaidimas baigiamas, kai visi žaidėjai užpildo savo lenteles.

Charakteristikos

Formatas:
A4 21 x 29,7 cm , 7,6 x 5 cm
Kiekis:
6 vnt., 54 vnt.
Laminavimas:
iš abiejų pusių