• Nauja
search

Rūšiavimo žaidimas. Vienas / viena, du / dvi II dalis.

11,05 €
Su PVM

STAL041

Lina Bartkevičienė

Kiekis

 

Atsiėmimas DPD paštomate Kaina 2,90€ (išskyrus A1, A2 plakatai, netelpa)

 

Užsisakius daugiau nei už 44 €, pristatysime nemokamai.

 

Prekes išsiųsime Jums apmokėjus per 2–3 darbo dienas

Priemonė   skirta,   ikimokyklinio,   priešmokyklinio   amžiaus   vaikams, pradinukams, turintiems   specialiųjų   ugdymosi poreikių.  Žaisdami  šį  žaidimą  vaikai  mokysis  skirti vyriškos  ir  moteriškos  giminės  daiktavardžius, taisyklingai  vartoti vietininko linksnį ir skaitvardžius vienas/viena-du/dvi, sudarinės gramatiškai taisyklingus sakinius. Rinkinį sudaro 10 plakatėlių 5 temoms (kambaryje, parke, ūkyje, miške, paplūdimyje) ir 100 mažų kortelių.


Žaidimo variantai
1.  „Vienas ar viena? Du ar dvi?“. Pasirenkami norimos temos plakatėliai su mergaitės ir berniuko atvaizdais ir mažos kortelės. Pagal tai, kokį
skaitvardį norima mokyti, pedagogas parenka mažas korteles. Toliau vaikas traukia mažą kortelę ir įvardina (pvz. viena žemuogė/dvi žemuogės; vienas riešutas/du riešutai) ir deda į atitinkamą plakatėlį (berniukui ar mergaitei).

2. „Prisimink“. Pasirenkamos vienos temos mažos kortelės. Kortelės užverčiamos ir sumaišomos. Vaiko prašoma surasti kortelių poras (su vienu ir su dviem pavaizduotais objektais). Radęs korteles su tokiais pačiais paveikslėliais, vaikas turi taisyklingai pasakyti, kiek kortelėse yra objektų (pvz. vienas riešutas-du riešutai).

3. „Pasakyk kur?“. Pasirenkami du plakatėliai (mergaitės ir berniuko), norimai temai mokyti ir atitinkamai mažos kortelės. Vaikas traukia kortelę, pasako sakinį ir deda į tinkamą plakatėlį (pvz.: Miške augo vienas baravykas/du baravykai“; „Parke plaukioja viena gulbė/dvi gulbės“, ir t.t.).

Charakteristikos

Formatas:
A5 14,8 x 21 cm ir 5 x 5 cm (kortelės)
Kiekis:
10 vnt. + 100 vnt. (kortelės)
Laminavimas:
iš abiejų pusių