• Nauja
search

Žiemos pasaka

6,40 €
Su PVM

STAL047

Eglė Buraitienė, Rasa Černiauskienė

Kiekis

 

Atsiėmimas DPD paštomate Kaina 2,90€ (išskyrus A1, A2 plakatai, netelpa)

 

Užsisakius daugiau nei už 44 €, pristatysime nemokamai.

 

Prekes išsiųsime Jums apmokėjus per 2–3 darbo dienas

Šis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams skirtas stalo žaidimas padės lavinti neišplėtotą kalbą ir kūrybiškumą, paįvairins logopedų, specialiųjų pedagogų, ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo specialistų veiklą. Priemonė pravers lavinant orientaciją erdvėje, plėtojant rišliąją kalbą. Vaikai žaisdami įtvirtins krypčių sąvokas (aukštyn, žemyn, kairėn, dešinėn), mokysis rišliai pasakoti. Gali dalyvauti 1–6 žaidėjai. Rinkinį sudaro 1 lenta ir 20 kortelių su pasakojimo nuorodomis.

ŽAIDIMO EIGA
Lenta padedama stalo viduryje. Vaikams pasiūloma pasirinkti žaidimo figūrėlę (bokštelį arba mažą žaisliuką). Pirmasis žaidėjas, ištraukęs kortelę su pasakojimo nuorodomis, pasirinktą žaidimo figūrėlę turi padėti ant ištrauktoje kortelėje pavaizduoto paveikslėlio lentoje ir keliauti rodyklių nurodytomis kryptimis, kurdamas ir pasakodamas
nuotaikingą žiemos istoriją. Tada kitas žaidėjas suranda kortelę su paveikslėliu, ant kurio pastatyta figūrėlė, ir keliauja toliau. Žaidimas baigiamas, kai nelieka kelionės nuorodų.

Charakteristikos

Formatas:
A4 21 x 29,7 cm , 14,8 x 5,2 cm
Kiekis:
1 vnt., 20vnt.
Laminavimas:
iš abiejų pusių