Basket

Žaidimas. Sudoku mažiesiems

Zoom

Žaidimas. Sudoku mažiesiems

Virginija Bielskienė
Nr. STAL005
MATEMATIKA
Paruošta siuntimui

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.

Formatas: A3 (29,7 x 42,0 cm)
Laminavimas: laminuoti iš abiejų pusių
Kiekis: 12 vnt.

„Sudoku mažiesiems“ – stalo žaidimas, skirtas priešmokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Tai skaičių galvosūkiai, tačiau matematikos žinios juos sprendžiant nebūtinos. Sudoku lavina loginį mąstymą, gerina atmintį, ugdo pastabumą. Žaidime yra 10 įvairaus sudėtingumo (4 iš 4 ir 6 iš 6) sudoku galvosūkių plakatėlių. Du plakatėliai yra tušti, kad žaidėjai galėtų patys sukurti sudoku galvosūkius.

Kaip žaisti?
Žaidimą sudaro du sudoku galvosūkių variantai: 4 iš 4 arba 6 iš 6. Žaidimo kvadratą atitinkamai sudaro 4 eilutės ir 4 stulpeliai arba 6 eilutės ir 6 stulpeliai. Žaidimo kvadratas atitinkamai padalytas į 4 arba 6 mažesnius, kuriuos sudaro 4 arba 6 langeliai. Reikia surasti ir įrašyti trūkstamus skaitmenis atitinkamai nuo 1 iki 4 arba nuo 1 iki 6 taip, kad jie nesikartotų nei eilutėse, nei stulpeliuose, nei paryškintuose 4 arba 6 langelių kvadratuose. Galvosūkis laikomas išspręstas, kai visi jo langeliai yra užpildyti. Išspręstų sudoku atsakymus galima pasitikrinti.
Plakatėliai laminuoti iš abiejų pusių, todėl žaidimas yra daugkartinio naudojimo. Ant plakatėlių skaičius galima rašyti flomasteriu. Išsprendus sudoku galvosūkius, skaičius lengvai nutrinsite drėgna kempinėle.

DALYKAI
KATEGORIJOS
AMŽIAUS GRUPĖS

© 2009-2019. VisiPlakatai.lt, visos teisės saugomos

 

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.