Basket

Kaip juda žmonės

PREKĖ 31 31
Naujiena Zoom

Kaip juda žmonės

Eglė Buraitienė, Rasa Černiauskienė
Nr. STAL030
LIETUVIŲ KALBA
Paruošta siuntimui

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.

Formatas: 7x7 cm (kortelės), A5 (plakatėliai)
Laminavimas: iš abiejų pusių
Kiekis: 30 kortelės, 11plakatėlių

Stalo žaidimas skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų neišplėtotai kalbai ir pažintinei kompetencijai ugdyti. Tiks logopedo, specialiojo pedagogo, ikimokyklinio ugdymo pedagogo veiklai paįvairinti. Priemonė padės pedagogams ir tėvams plėtoti vaikų žodyną. Žaisdami jie įtvirtins žinias apie žmogaus judėjimo galimybes. Žaidimą sudaro 6 didelės lentelės, skirtos vienam judėjimo būdui (SKRENDA, PLAUKIA, VAŽIUOJA, ŠOKINĖJA, LIPA, JOJA), 5 didelės lentelės, skirtos įvairiems judėjimo būdams, ir 30 mažų kortelių. Jį gali žaisti 1–6 vaikai. Tikslas – pagal žmogaus judėjimo būdą klasifikuoti paveikslėlius.

ŽAIDIMO EIGA
I VARIANTAS Žaidėjai pasidalija po vieną ar kelias dideles lenteles. Mažosios kortelės atverstos išdėliojamos ant stalo. Pasiūloma surūšiuoti korteles pagal žmogaus judėjimo būdą, užpildyti lenteles ir papasakoti, kaip juda žmogus. Žaidėjas atrenka tik paveikslėlius, tinkamus jo lentelėje pavaizduotam simboliui (ar keliems).

II VARIANTAS Žaidėjai pasidalija po vieną ar kelias dideles lenteles. Mažosios kortelės užverstos išdėliojamos ant stalo. Pirmasis žaidėjas traukia užverstą kortelę, įvardija joje pavaizduotą objektą ir nurodo, kaip juda žmogus. Jei paveikslėlis tinkamas, žaidėjas uždengia langelį savo lentelėje, jei ne – dovanoja draugui, kuriam ta kortelė tinka. Tada užverstą kortelę traukia kitas žaidėjas ir t. t. Laimi visus langelius savo lentelėje (ar keliose) greičiausiai uždengęs žaidėjas. Žaidimas baigiamas, kai visi užpildo savo lenteles.

Taisykles galima kūrybiškai keisti, atsižvelgiant į keliamus ugdymo tikslus.

DALYKAI
KATEGORIJOS
AMŽIAUS GRUPĖS

© 2009-2019. VisiPlakatai.lt, visos teisės saugomos

 

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.