Basket

Surask ir sujunk. Pirmieji žodeliai

Zoom

Surask ir sujunk. Pirmieji žodeliai

Alė Virginija Šoblinskienė
Nr. DEL040
LIETUVIŲ KALBA
Paruošta siuntimui

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.

Formatas: 20,3 x 9,0 cm
Medžiaga: kartonas
Kiekis: 54 dėlionės po 2 detales

Lavinamosios dėlionės skirtos priešmokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Ypač jos tinka vaikams, turintiems specialiųjų ugdymo(si) poreikių. Žaidimo tikslas – sudominti vaikus skaitymo procesu ir nuosekliai formuoti pradinius skaitymo įgūdžius.

Rinkinį sudaro 54 dėlionės iš 2 detalių. Žaisdami vaikai turi rasti ir sujungti dvi tarpusavyje derančias dėlionės detales – perskaitytą žodį su jį atitinkančiu paveikslėliu. Žaidžiant siūloma laikytis tam tikro nuoseklumo. Pirmiausia vaikai analizuoja ir skaito dviskiemenius žodžius, sudarytus iš atvirų skiemenų (LA PĖ). Vėliau – dviskiemenius žodžius, kurių vienas skiemuo yra uždaras (NA MAS, MOR KA), triskiemenius žodžius, sudarytus iš atvirų skiemenų (MA ŠI NA), dviskiemenius žodžius su priebalsių junginiais (GRY BAS) ir galiausiai – dviskiemenius žodžius su dvibalsiais (SAU LĖ). Lengviausiai perskaitomų žodžių dėlionių fonas yra gelsvas, sudėtingesnių – žalsvas, rausvas, o sudėtingiausių – melsvas.

Žaisdami su dėlionėmis vaikai gali ne tik mokytis skaityti žodžius, bet ir atlikti jų garsinę analizę – po paveikslėliu esančiuose langeliuose nuvalomu rašikliu užrašyti žodį. Žaidimas lavina vaiko mąstymą, dėmesį, girdimąjį bei regimąjį suvokimą, atmintį, smulkiąją motoriką.

DALYKAI
KATEGORIJOS
AMŽIAUS GRUPĖS

© 2009-2019. VisiPlakatai.lt, visos teisės saugomos

 

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.