Basket

Surask mano mamą ir tėtį

Zoom

Surask mano mamą ir tėtį

Diana Tumėnienė
Nr. KOR031
PASAULIO PAŽINIMAS
Paruošta siuntimui

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.

Formatas: 10 x 10 cm ir 11,0 x 10,5 cm
Laminavimas: iš abiejų pusių
Kiekis: 17 vnt. (su vaikais), 34 vnt. (su tėvais)

Priemonė skirta 1–6 metų amžiaus vaikams. Kortelės padės jiems pažinti gyvūnus, skirti jų lyčių vizualius skirtumus, suvokti giminystės ryšius, turtinti žodyną gyvūnų ir jų jauniklių pavadinimais.
Atsižvelgiant į vaikų amžių ir raidą, galima žaidžiant su šiomis kortelėmis parinkti skirtingą veiklą. Leiskite vaikams surasti jūsų įvardytą gyvūną, imituokite gyvūnų skleidžiamus garsus (pvz., mūūū, beeee, miau ir t. t.) ir paprašykite, kad jie atspėtų, koks tai gyvūnas. Pasiūlykite ugdytiniams surasti gyvūną pagal jūsų nusakytus požymius. Pasiūlykite išsirinkti labiausiai patikusį gyvūną. Grupuokite gyvūnus šeimomis (patinas, patelė, jauniklis). Paklauskite, kurį gyvūną vaikai laiko (ar norėtų laikyti) namuose, kurį močiutė augina kaime, kuris duoda pieno, deda kiaušinius ir t. t. Suskirstykite gyvūnus į naminius ir laukinius. Aptarkite gyvūnų išvaizdą: kailį, plunksnas, spalvą, kojų skaičių, snukio formą. Paklauskite, kurie gyvūnai turi snapą, kam jis reikalingas; kuriais kortelėse pavaizduotais gyvūnais galima joti. Prisiminkite, kuo kiekvienas gyvūnas minta. Pažaiskite teatrą: užverskite visas korteles, leiskite vaikui ištraukti kortelę ir suvaidinti joje pavaizduotą gyvūną, o kiti tegul spėja, ką draugas vaizduoja.
Pasiūlykite vaikams išsitraukti po vieną kortelę ir papasakoti apie ištrauktą gyvūną kaip apie save, pvz., „Esu mažas gyvūnėlis. Ant savo nugaros nešiojuosi daug adatėlių. Jos reikalingos tam, kad niekas manęs neimtų į rankas – man tai nepatinka. Aš labai mėgstu obuolius, sliekus, kartais ir kokį grybą sukremtu. O pieno visai nemėgstu. Žiemą aš miegu.“
Žaisdami su šiomis kortelėmis vaikai patirs daug teigiamų emocijų. Priemonę galima naudoti tiek dirbant su vaikų grupe, tiek individualiai.

DALYKAI
KATEGORIJOS
AMŽIAUS GRUPĖS

© 2009-2019. VisiPlakatai.lt, visos teisės saugomos

 

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.