Basket

Suk ratuką, skaityk skiemenuką

Zoom

Suk ratuką, skaityk skiemenuką

Alė Virginija Šoblinskienė
Nr. KOR100
LITERATŪRA
Paruošta siuntimui

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.

Formatas: Ø 18,0 cm
Laminavimas: iš abiejų pusių
Kiekis: 4 skrituliai (iš 2 dalių)

Dauguma vaikų greitai įsimena raides ir geba perskaityti skiemenis bei žodžius. Tačiau turintys specialiųjų ugdymo(si) poreikių vaikai ne tik sunkiai įsimena raides, bet ir kyla sunkumų jas jungiant į skiemenis. Ši neįprasta, patraukli mokymo priemonė, primenanti smagų žaidimą, padeda formuoti pirmuosius skaitymo įgūdžius: pažinti raides ir gebėti perskaityti įvairaus sudėtingumo skiemenis. Žaisdami vaikai nejučia perpranta raidžių jungimo būdus ir skaitymo įgūdžiai tampa automatiški.

Mokymo priemonę sudaro 4 skirtingų spalvų dviejų dalių ratukai. Skiemenims sudaryti parinktos raidės, žyminčios garsus, kuriuos vaikai, ypač turintys kalbos sutrikimų, dažnai taria netaisyklingai arba juos painioja: s-š, z-ž, r-l, p-b, k-g, t-d. Naudodamiesi šia priemone vaikai išmoks skaityti atvirus skiemenis (MA, MO...), uždarus skiemenis (AS, AŠ...), uždarus skiemenis su mišriaisiais dvigarsiais (Kal, Gam...) bei skiemenis su dvibalsiais (Mau, Nau...).

Mokymo priemonė skirta priešmokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Ji ypač tinka vaikams, turintiems specialiųjų ugdymo(si) poreikių, arba tiems, kurie anksčiau už bendraamžius susidomi skaitymu.

DALYKAI
KATEGORIJOS
AMŽIAUS GRUPĖS

© 2009-2019. VisiPlakatai.lt, visos teisės saugomos

 

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.