Basket

Pažink, prisijaukink, pamokyk: pirmasis rinkinys. Su kortelėmis

Zoom

Pažink, prisijaukink, pamokyk: pirmasis rinkinys. Su kortelėmis

Audronė Allan
Nr. KOR065
PSICHOLOGIJA
Prašome pasirinkti variantą
Paruošta siuntimui

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.

Formatas: 14,0 x 9,5 cm (kortelės), A5 (14,8 x 21,0 cm, knygelė)
Laminavimas: iš abiejų pusių (kortelės)
Kiekis: 34 kortelės, 1 knygelė

Šios priemonės paskirtis yra atkreipti dėmesį į emocinio gyvenimo reiškinius – emocijas, jausmus, nuotaikas ir dvasines būsenas – juos geriau pažinti, mokytis su jais tvarkytis patiems ir padėti tai daryti savo vaikams.
Tai pirmasis trijų dalių leidinio rinkinys. Jis skirtas emociniam intelektui vaikystėje nuo gimimo iki dešimties metų ugdyti. Rinkinį sudaro 34 kortelės su skirtingas emocijas, jausmus ir nuotaikas išreiškiančiais šuniukais. Jos naudingiausios dirbant individualiai arba su nedidelėmis grupėmis. Korteles papildo knygutė, kuri padės žengti pirmuosius šuniukų pažinimo ir prisijaukinimo žingsnius. Joje trumpai pristatyta priemonės idėja, pateikti bendri šios priemonės naudojimo principai ir trumpi kiekvieno šuniuko aprašai. Knygutę lengva išardyti ir kortelių aprašus susisegti į žiedinį segtuvą tokia seka, kokia jums reikalinga darbui.
Priemonės naudojimo būdas priklauso nuo naudotojų amžiaus, ugdymo aplinkos ir tikslų. Konkreti metodika aptariama seminaruose, skirtuose konkrečioms tikslinėms grupėms ir tiklaraštyje pppmastymas.blogspot.com.Priemonė skirta tėvams, pedagogams, psichologams ir visiems, besirūpinantiems saviugda. 

DALYKAI
KATEGORIJOS
AMŽIAUS GRUPĖS

© 2009-2019. VisiPlakatai.lt, visos teisės saugomos

 

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.