Basket

Ar pažįsti Lietuvą?

PREKĖ 50 50
Naujiena Zoom

Ar pažįsti Lietuvą?

Zuzana Strakšienė
Nr. KOR137
PASAULIO PAŽINIMAS
Paruošta siuntimui

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.

Formatas: A4 (kortelės)
Laminavimas: iš abiejų pusių
Kiekis: 18 kortelių

Mokomosios kortelės „Ar pažįsti Lietuvą?“ skirtas priešmokyklinių ir pradinių klasių vaikams. Jį sudaro 18 kortelių su paveikslėliais, ant kurių galima rašyti žymekliu. Kiekvienoje kortelėje pateikti 6 paveikslėliai; trijuose iš jų vaizduojama lietuviška simbolika, augmenija ir gyvūnija, o likusiuose – kitų šalių objektai.

Mokomosiomis kortelėmis siekiama skatinti vaikus domėtis Lietuva ir pasauliu, tyrinėti ir puoselėti savo aplinką, pažinti gimtojo krašto ir kitų šalių gamtą, žmonių sukurtus daiktus, papročius, kultūrą. Mokantis galima dalytis žiniomis, nuomonėmis, asmenine patirtimi. Lavinamas gebėjimas diskutuoti, svarstyti, lyginti, aptarti Lietuvos ir kitų šalių papročių, tradicijų, maisto, drabužių, simbolių,
būstų, gamtos panašumus bei skirtumus.

Kortelių panaudojimo galimybės
Individualiai
Vienoje kortelėje vaikas turi pažymėti 3 lietuviškus objektus, tada juos įvardyti ir papasakoti, ką apie juos žino, palygindamas, kuo jie panašūs į kitus kortelėje pavaizduotus objektus.
Grupelėmis
Pasiskirstę grupelėmis, vaikai gali po lygiai pasidalyti korteles ir per nurodytą laiką sužymėti lietuviškus objektus. Laimi grupė, nepadariusi nė vienos klaidos.
Mokomąsias korteles galima panaudoti atskirai, kalbant konkrečia tema (apie Lietuvos augalus, gyvūnus, simbolius ir kt.). Jos pravers ir per viktorinas, protmūšius, komandinius žaidimus, taip
pat dirbant prie projektų.

DALYKAI
KATEGORIJOS
AMŽIAUS GRUPĖS

© 2009-2019. VisiPlakatai.lt, visos teisės saugomos

 

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.