Basket

Komandos įsivertinimo kortelės „Sumanieji pingvinai“

Zoom

Komandos įsivertinimo kortelės „Sumanieji pingvinai“

Rita Adomonienė
Nr. KOR068
Paruošta siuntimui

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.

Formatas: 10 x 10 cm ir 9 x 5,5 cm (kortelės), A6 (10,5 x 14, 8; skatinimo kortelės), A5 (14,8 x 21,0 cm; pareigų aprašai ir užduotys, aprašas kaip dirbti)
Laminavimas: iš abiejų pusių
Kiekis: 12 + 12 + 8 + 8 + 4 + 1 vnt. (1 komandai)

Kortelės skirtos vienai mokinių komandai, kurią sudaro 4 nariai. Rinkinyje yra 12 įsivertinimo kortelių, t. y. po 3 keturiems komandos nariams. Jos yra su 3 spalvų laivais ir skirtingais teiginiais. Taip pat yra 12 komandos pagalbos informacinių kortelių, t. y. po 3 keturiems komandos nariams, 8 pareigų kortelės, 4 kortelės su pareigų aprašais ir užduotimis, 8 skatinimo kortelės. Šias korteles patogu naudoti pradedant naują pamokos temą, ją įtvirtinant, kartojant ar baigiant, atliekant kūrybines užduotis, analizuojant skaityto teksto ištrauką, nagrinėjant pasaulio pažinimo atskiras temas, reflektuojant ir pan. Komandos įsivertinimo kortelės skirtos I–II klasių mokiniams.

Metodinės priemonės tikslai
1. Padėti mokiniams pasiskirstyti pareigomis, numatyti aiškų komandos uždavinį, veiklos rezultatų grįžtamąjį ryšį. 2. Pagelbėti mokiniams planuoti ir įvertinti savo darbą pagal pateiktus kriterijus (komandos narių pareigas). 3. Padėti mokiniams apmąstyti ir įsisąmoninti tinkamai atlikto darbo reikalavimus. 4. Mokyti pastebėti ne tik savo, bet ir kitų komandos narių pareigų svarbą, įvardyti stiprybes bei tobulintinas sritis, numatyti konkrečius tobulinimosi būdus, rasti problemų sprendimą ir tinkamai jį priimti. 5. Skatinti mokinių motyvaciją ir didinti jų savivertę. 6. Suteikti mokytojui informacijos: per pamoką greičiau gauti grįžtamąjį ryšį, stebėti ir įvertinti individualias kiekvieno mokinio pastangas bei pažangą.

DALYKAI
KATEGORIJOS
AMŽIAUS GRUPĖS

© 2009-2019. VisiPlakatai.lt, visos teisės saugomos

 

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.