Basket

Mokausi ir įsivertinu. Kortelės pradinukams

Zoom

Mokausi ir įsivertinu. Kortelės pradinukams

Virginija Matakienė, Liudmila Štaupienė
Nr. KOR055
PASAULIO PAŽINIMAS
Paruošta siuntimui

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.

Formatas: 10,5 x 14,8 cm
Laminavimas: iš abiejų pusių
Kiekis: 6 vnt. (dvipusės)
Segimas: spirale

Kortelės skirtos pradinių klasių mokiniams įvairių mokomųjų dalykų mokymuisi ir pasiekimams įsivertinti. Jas galima naudoti tiek pamokos eigoje, tiek ją apibendrinant. Rinkinuką sudaro 6 trijų spalvų kortelės su emocijas reiškiančiais veidukais, taip pat kortelės su skaitmenimis nuo 1 iki 4 ir kortelės „Mokausi mokytis“ bei „Mokytojo ir mokinių susitarimas per pamoką“.
Mokinio ant suolo pastatyta ir atversta atitinkamos spalvos kortelė – tai informacija mokytojui, ar reikia mokiniui jo pagalbos. Raudonos spalvos kortelė reškia, kad mokiniui skubiai reikia mokytojo pagalbos, geltonos spalvos – mokinys turi klausimų, žalios spalvos – sėkmingai dirba savarankiškai. Įsivertinimo žalia kortelė atitinka aukštesnįjį pasiekimų lygį, geltona – pagrindinį, o raudona – patenkinamą.
Kortelės su skaitmenimis skirtos grupiniam mokinių darbui, užduotims diferencijuoti. Kortelė su atitinkamu skaitmeniu nurodo grupės numerį ir užduočių sudėtingumo lygį: 4 – aukštesniojo lygio užduotys, 2–3 – pagrindinio lygio užduotys, 1 – patenkinamo lygio užduotys.
Kortelės „Mokausi mokytis“ ir „Mokytojo ir mokinių susitarimas per pamoką“ primena mokiniams jų mokymosi taisykles.

DALYKAI
KATEGORIJOS
AMŽIAUS GRUPĖS

© 2009-2019. VisiPlakatai.lt, visos teisės saugomos

 

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.