Basket

Mokausi naujų žodelių. Dvikalbės kortelės žodynui turtinti

PREKĖ 7 7
Zoom

Mokausi naujų žodelių. Dvikalbės kortelės žodynui turtinti

Jūratė Margienė, Jonesa Drumstienė
Nr. KOR123
ANGLŲ KALBA
Paruošta siuntimui

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.

Formatas: A5 (14,8 x 20,0 cm)
Laminavimas: iš abiejų pusių
Kiekis: 30 vnt.

Aprašymas.

Kortelių rinkinys skirtas ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinių klasių mokiniams. Jos taip pat gali būti naudojamos ir specialiųjų ugdymo(si) poreikių turintiems vaikams lavinti. Mokiniai, naudodami šias korteles, atkreips dėmesį į lietuvių ir anglų kalbų panašumus bei skirtumus, pajus gimtosios kalbos savitumą, o gretindami šių kalbų vartoseną, lavins rašybos, kalbėjimo įgūdžius, turtins žodyną.

Rinkinį sudaro 30 kortelių su gyvūnų iliustracijomis. Kortelių spalvos (rusva, melsva, žalsva) žymi skirtingo pobūdžio ir sudėtingumo užduotis. Rusvos spalvos kortelės skirtos mokyti išskirti žodžio pirmąjį garsą, susieti jį su raide. Melsvos spalvos – atminčiai ir rašymo įgūdžiams lavinti, o žalsvos – atminčiai ir pastabumui. Ant kortelių galima rašyti nuvalomu rašikliu (flomasteriu).

 

Kaip dirbti su kortelėmis.

Rinkinį sudaro 30 kortelių su gyvūnų iliustracijomis. Kortelių spalvos (rusva, melsva, žalsva) žymi skirtingo pobūdžio ir sudėtingumo užduotis. Visų spalvų kortelių kairėje pusėje yra pavaizduotas gyvūnas. Mokiniai jį įvardija lietuvių kalba, taisyklingai perskaito jo pavadinimą skiemenimis ir žodį nurašo į žemiau esančius langelius.

Rusvos spalvos kortelių dešinėje pusėje į viršuje esančius langelius mokiniai įrašo pavaizduoto kiekvieno gyvūno (augalo, daikto) pavadinimo lietuvių kalba pirmąją raidę. O

 

perrašę raides eilės tvarka į kortelės apačioje esančius langelius, sužino, kaip rašomas įvardyto gyvūno (augalo, daikto) pavadinimas anglų kalba, ir taisyklingai jį perskaito.

Melsvos spalvos kortelių dešinėje pusėje mokiniai perskaito gyvūno anglišką pavadinimą, į viršuje esantį langelį įrašo jo pirmąją raidę, o į žemiau esančius – žodį rašo kelis kartus ir taip lavina rašymo įgūdžius, geriau įsimena žodį.

Žalsvų kortelių dešinėje pusėje iš pabirusių raidžių mokinys bando sudaryti gyvūno anglišką pavadinimą, o nereikalingą raidę išbraukia. Viršutiniame langelyje įrašo gyvūno angliško pavadinimo pirmąją raidę, o apačioje – sudėtą žodį ir jį taisyklingai perskaito.

 

DALYKAI
KATEGORIJOS
AMŽIAUS GRUPĖS

© 2009-2019. VisiPlakatai.lt, visos teisės saugomos

 

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.