Basket

Track-alphabet

Zoom

Track-alphabet

Ramilya Yakubova
Nr. KOR038
ANGLŲ KALBA
Paruošta siuntimui

Užsisakius daugiau nei už 30 €, pristatysime nemokamai.

Formatas: 10 x 10 cm
Laminavimas: iš abiejų pusių
Kiekis: 72 vnt.

Rinkinį sudaro 72 kortelės su per pusę padalintais paveikslėliais ir anglų kalbos abėcėlės raidėmis (pirmoji ir paskutinė žodžio raidė). Iš viso pateiktos 26 raidės. Rinkinį sudaro 8 žodžių takeliai, kurių kiekviename yra po 9 korteles. Kortelės dėliojamos iš eilės, kad būtų sudėtas paveikslėlis. Pirmoji takelio kortelė pažymėta vertikalia žalia linija, paskutinė – raudona. Kortelės skirtos priešmokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių mokiniams (6–10 m.). Žaisti gali 1–8 vaikai. Vaikai, žaisdami su kortelėmis, susipažins su anglų kalbos abėcėlės raidėmis, mokysis teisingai tarti žodžius.

Žaidimo variantai

„Kas greičiau sudės iš kortelių takelį?“ Žaidimą laimi žaidėjas, greičiausiai sudėjęs iš turimų kortelių žodžių takelį.

„Kas turi A (B, C ir pan. ) raidę?“ Vaikai iš kortelių deda žodžių takelius. Mokytojas stebi ir padeda. Baigus dėlioti takelius, vaikams pateikia užduotį – suskaičiuoti, kiek yra, pvz., A, raidžių sudėtuose takeliuose. Laimi suskaičiavęs jų daugiausiai. Skaičiuoti galima rinktis raides, atsižvelgiant į pamokos temą, mokomą raidę ar garsą, raidės vietą žodyje, kirtį žodyje ir pan.

„Kas turi daugiau (gyvūnų, paukščių ir pan.)? “
Kiekvienas žaidėjas iš turimų kortelių dėlioja žodžių takelį ir suskaičiuoja, kiek turi sudėtų kortelių su gyvūnais (paukščiais ar pan.). Laimi turintis jų daugiausiai.

„Suplok! “ Vaikams dėliojant korteles į žodžių takelius mokytojas paprašo suploti žaidėjo, turinčio kortelių, pvz., su mokoma raide O. Mokantis temas „Gyvūnai“, „Paukščiai“, „Vaisiai“ ir kitas, mokytojas prašo suploti vaikų, turinčių kortelių susijusių su mokoma tema.

„Surask raudonos (geltonos ir kt.) spalvos daiktą“ . Žaidėjams iš turimų kortelių sudėjus žodžių takelius, mokytojas pateikia užduotį – įvardyti raudonos (geltonos, žalios ir pan.) spalvos daiktus, esančius sudėtame žodžių takelyje. Laimi turintis daugiausiai kortelių su minėtos spalvos paveikslėliais.

„Pavaizduok gyvūną“. Mokytojas pateikia užduotį – dėliojant korteles į žodžių takelius garsiai pasakyti žodį, pvz., žiurkėnas, žaidėjo, iš turimų kortelių sudėjusio šį gyvūną, ir pavaizduoti jį. Esant galimybei, gyvūnus vaizduoti gali visi žaidžiantys vaikai, ir ne tik mimika, bet ir judesiais.

„Mesk draugui kamuolį“. Žaidėjams baigus dėlioti žodžių takelius, pateikiama užduotis – mesti kamuolį draugui ir pateikti klausimą, susijusį su mokoma raide ar tema, pvz., surasti klasėje daiktą, kuris prasideda raide, pvz., K.

„Kokia sekanti raidė?“ Vaikams sudėjus žodžių takelius pateikiama užduotis įtvirtinti mokomą abėcėlės raidę: jie turi pasakyti sekančią abėcėlės raidę.

„Pašok 3 kartus“ . Vaikams dėliojant korteles į žodžių takelius mokytojas paprašo pašokti 3 kartus žaidėjo, sudėjusio iš kortelių mokytojo nurodytą paveikslėlį. Šokteli tas, kuris sudeda kortelę, pvz., su ledais (tortu, pyragėliu ir pan.).

DALYKAI
KATEGORIJOS
AMŽIAUS GRUPĖS

© 2009-2015. VisiPlakatai.lt, visos teisės saugomos

 

Užsisakius daugiau nei už 30 €, pristatysime nemokamai.