Basket

Atvirukai simegrafijos technika. Pavasaris

Zoom

Atvirukai simegrafijos technika. Pavasaris

Teresė Simanaitienė
Nr. TCH002
TECHNOLOGIJOS
Paruošta siuntimui

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.

Formatas: A4 (210 x 297mm)
Kiekis: 15

Plakatėlių komplektas skirtas 1–12 klasių mokiniams, mokytojams dailės ir technologijų pamokoms, taip pat neformaliojo ugdymo užsiėmimams. Juos gali naudoti visi, kurie mėgsta rankdarbius ir/ar savo sukurtus darbelius mielai dovanoja kitiems. Dirbti simegrafijos technika pakanka paprastų priemonių ir medžiagų. Šia technika noriai dirba ir mergaitės, ir berniukai. Tai gali būti ne tik atvirukas, bet ir paveikslėlis, vokelis, dovanų dėžutės dalis, iš popieriaus išlankstytas ir puoštas rėmelis nuotraukai ar kvietimas.


Antrąjį atvirukų komplektą „Pavasaris“ sudaro 9 atvirukai: 2 atvirukai su verbomis, 1 su stilizuota tulpe, 3 velykiniai atvirukai ir 3 su pavasario žiedais. Viename plakatėlyje pateikti trys to paties stiliaus atvirukai, kurie skiriasi tik spalvine raiška, todėl galima drąsiai analizuoti fono ir siūlų dermę, patiems bandyti įvairius spalvų derinius. Daugelyje atvirukų panaudoti lietuvių liaudies meno motyvai – geometriniai ar augaliniai ornamentai. Komplekte taip pat rasite ir šios technikos dviejų pagrindinių elementų – kampo bei apskritimo – siuvinėjimo pradžiamokslį. Pridedamos papildomos lankelių, širdelių, lapelių schemos, kurias galima panaudoti patiems kuriant schemas. Pateiktas ir aprašas, kaip pasigaminti atviruką.


Atvirukus ir jų schemas parengė Tautodailės sąjungos ir Meno kūrėjų asociacijos narė, pradinių klasių mokytoja-metodininkė Teresė Simanaitienė. Jie publikuojami pirmą kartą.

DALYKAI
KATEGORIJOS
AMŽIAUS GRUPĖS

© 2009-2019. VisiPlakatai.lt, visos teisės saugomos

 

Užsisakius daugiau nei už 38 €, pristatysime nemokamai.